Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Řadiče > Paralelní a seriové řadiče >

AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP

AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP

Cena:

443 Kč

Koupit za 443 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP: PCI-Express karta AXAGO PCEA-P1 umožňuje rozšíření stolního počítače o paralelní port s DB25 konektorem. Dovoluje tak připojit k počítači paralelní zařízení jako jsou tiskárny, plotry, hardwarové klíče, EPROM programátory a podobně. Využití moderní PCI-Express sběrnice zaručuje dlouhou morální životnost produktu. Bezproblémová kompatibilita je zajištěna použitím nové generace osvědčeného čipsetu společnosti MOSChip. Balení obsahuje kromě karty se záslepkou standardního rozměru také low profile záslepku umožňující montáž karty do nízkoprofilových skříní. Kompatibilní s 1-Lane (x1) PCI-Express s propustností 2.5 Gb/s. Kompatibilní také s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty. Vyhovuje PCI Express Base specifikaci revize 1.1, kompatibilní také s revizemi 1.0a / 2.0. Podpora Plug and Play - automatický výběr IRQ přerušení a I/O adresy. Podpora Re-Map IO Address - nastavení adresy LPT portu (tato funkce je podporována pouze v DOS). Použit čipset MOSChip MCS9900CV-AA. Paralelní port: * 1x par... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP - popis

nahoru

PCI-Express karta AXAGO PCEA-P1 umožňuje rozšíření stolního počítače o paralelní port s DB25 konektorem. Dovoluje tak připojit k počítači paralelní zařízení jako jsou tiskárny, plotry, hardwarové klíče, EPROM programátory a podobně. Využití moderní PCI-Express sběrnice zaručuje dlouhou morální životnost produktu. Bezproblémová kompatibilita je zajištěna použitím nové generace osvědčeného čipsetu společnosti MOSChip. Balení obsahuje kromě karty se záslepkou standardního rozměru také low profile záslepku umožňující montáž karty do nízkoprofilových skříní. Kompatibilní s 1-Lane (x1) PCI-Express s propustností 2.5 Gb/s. Kompatibilní také s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty. Vyhovuje PCI Express Base specifikaci revize 1.1, kompatibilní také s revizemi 1.0a / 2.0. Podpora Plug and Play - automatický výběr IRQ přerušení a I/O adresy. Podpora Re-Map IO Address - nastavení adresy LPT portu (tato funkce je podporována pouze v DOS). Použit čipset MOSChip MCS9900CV-AA. Paralelní port: * 1x paralelní IEEE 1284 port s DB25 female konektorem. * SPP/EPP/ECP/Nibble/Byte kompatibilní. * 256-Byte transmit receive FIFO. * Přenosová rychlost až 1.5 MB/s. Podporované OS: MS Windows 8 32/64bit / 7 32/64bit / Vista 32/64bit / XP 32/64bit / Server 2012 32/64bit / Server 2008 32/64bit / Server 2003 32/64bit, 2000, DOS 6.22, Linux s jádrem 2.6.11 a vyšším, MacOS 10.4.x a vyšší. Baleno v kartónové krabičce s popisy v anglickém, českém, slovenském a polském jazyce. Balení obsahuje PCI-Express kartu se standardní záslepkou, low profile záslepku, CD s ovladači a tištěný instalační návod v anglickém, českém, slovenském a polském jazyce.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější USB řadiče nebo Bluetooth řadiče, PCMCIA a ExpressCard řadiče, IDE, ATA, RAID řadiče.

Nejlevnější AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP akční ceny - Levné AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP stojí 443 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paralelní a seriové řadiče.

AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz